O nas

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie najlepszych w każdym względzie produktów, które pomogą Ci być zdrowszym, pogodniejszym i lepiej czującym się człowiekiem.

– Stawiamy na bezpieczeństwo – oferujemy wyłącznie przebadane, nowoczesne i dostosowane do potrzeb i wymagań produkty.

– Dajemy Ci indywidualną poradę oraz opiekę – chcemy oprowadzić Cię po świecie naturalnych rozwiązań. Czerpiemy z natury, to ona jest naszą największą inspiracją.

– Naszym priorytetem jest zdrowy styl życia – pragniemy dać Ci wszystko co najbardziej wartościowe z natury, bez chemii.

– Nie stoimy w miejscu, jesteśmy innowacyjni – cały czas tworzymy nowe i w pełni bezpieczne produkty, które przechodzą szereg badań po to, byś mógł mieć pewność, że maksymalnie dbasz o swoje zdrowe i bezpieczeństwo.

Nasza wizja

Zdrowy styl życia, wolny od chemii to nasz priorytet – pragniemy dać Ci wszystko co najbardziej wartościowe – nie stoimy w miejscu, jesteśmy innowacyjni, dlatego nie poprzestajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, tworzymy nowe i w pełni bezpieczne produkty, które przechodzą szereg badań po to by móc zapewnić Cię o maksymalnej dbałości o zdrowe i szczęśliwe życie.

Konopie siewne są głównym elementem naszego rozwoju i pozwalają łączyć w sobie dwie najbliższe naszemu sercu idee – dbałość o zdrowie i chęć niesienia pomocy.

Produkty naszej marki to nie tylko nienaganna i najczystsza jakość, ale też idea, która pozwala nam na szerzenie świadomości, że najlepszy wybór, to naturalny wybór.

Nasze konopie

Rośliny w postaci aromatów i suszu, które oddajemy w Wasze ręce, pochodzą z naszych własnych kwalifikowanych, ekologicznych upraw, wolnych od nawozów sztucznych i GMO, zlokalizowanych na terenie Polski. Wykorzystujemy szczepy konopi włóknistej takie jak: SanthicaCarmagnola czy Futura.

Staranny proces tworzenia

Całość procesu tworzenia i wypuszczenia produktu na rynek począwszy od klonowania, przez staranną uprawę w kontrolowanych warunkach (temperatura, wilgotność, skład powietrza), po bardzo ważny proces ścinania, suszenia i curingu, trymowania oraz pakowania w szklane słoiczki, wykujemy osobiście. Każdy z produktów zanim ostatecznie trafi w ręce klienta, przechodzi szczegółowe analizy laboratoryjne, potwierdzające jego legalność (<0,2 THC), wysoką jakość i przyswajalność.

Paweł Konopny

#pawelkonopny to efekt pracy całego zaangażowanego i doświadczonego zespołu profesjonalistów. Posiadamy wiedzę z zakresu genetyki, uprawy, pielęgnacji a także przetwarzania konopi włóknistej. Jesteśmy fanatykami rolnictwa ekologicznego, wolnego od nawozów sztucznych. Każdy z produktów zanim ostatecznie trafi w ręce klienta, przechodzi szczegółowe testy i analizy.